چاپ بادکنک چینی

چاپ بادکنک تبلیغاتی رستوران دیوه خان

نمونه چاپ بادکنک چینی با کیفیت چاپ عالی و در تعداد زیاد.

رستوران دیوه خان از مشتریان آلفاگرافیک در تهران میباشد که باتوجه با هزینه مناسب و کیفیت عالی چاپ بادکنک تبلیغاتی آلفاگرافیک چندین پروژه خود را به ما سپرده اند.

 

تبلیغات با چاپ بادکنک تبلیغاتی

بادکنک تبلیغاتی آلفا گیفت آماده همکاری با تمامی ارگان ها می باشد. خدمات بادکنک تبلیغاتی آلفا گیفت عبارت اند از: چاپ بادکنک، چاپ بادکنک تبلیغاتی، چاپ بادکنک ارزان، چاپ بادکنک چینی و چاپ بادکنک تایلندی

شما می توانید در جشن هایتان نیز کسب و کارتان را تبلیغ کنید!

فرض کنید شما برای سالگرد فروشگاهتان (یا هرنوع کسب و کار که دارید) جشنی ترتیب داده اید و مهمان هایی را دعوت کرده اید. تا همین جا شما انواع تبلیغ ها را با چاپ بادکنک تبلیغاتی انجام داده اید. اما چگونه؟!

تبلیغ همراه با شادی!

با چاپ بادکنک تبلیغاتی و نصب آن در سردر فروشگاهتان همه عابران را به فروشگاهتان جذب خواهید کرد. آن هم درحالی که نام و نشان کسب و کارتان را روی بادکنک ها چاپ کرده اید! یعنی هم محل فروشگاهتان را به خاطر می سپارند و هم نام و لوگوی فروشگاهتان که روی آنها درج کرده اید را به ذهنشان می سپارند.

مهمان هایتان خویشاوندان و آشنایان خود را از وجود فروشگاه شما آگاه می کنند و مثلا میگویند فلان فروشگاه جشن گرفته و ما را نیز دعوت کرده!

کودکانی ک همراه والدینشان به جشن آمده اند چشمشان تا آخر مهمانی در بادکنک های تبلیغاتی شما می ماند! بعد از اتمام جشن بادکنکهایی که با گاز هلیوم پر کرده اید را به آنان می دهید و آنها نه تنها به شکل رایگان بلکه با ذوق و شوق فراوان شما را تبلیغ می کنند باز هم با بادکنک تبلیغاتی که شما چاپ کرده اید. بادکنک ها که نه بلکه نام و نشان چاپ شده بر روی بادکنک هایتان را در راه برگشت به خانه به صدها نفر نشان می دهند و باز هم افراد بیشتری از وجود فروشگاه شما آگاه می شوند!

شما با همین ترفند بسیار ساده فقط در عرض چند ساعت میتوانید کسب و کار خود را در بخش قابل توجهی از سطح شهر تبلیغ کنید

آلفاگیفت

آلفا گیفت آماده کمک به شما در تبلیغ کسب و کارتان می باشد. کیفیت خدمات ما را می توانید از مشتریان ما جویا شوید. باکیفیت ترین بادکنک ها و دقیق ترین چاپ