درباره ما

درباره سایت آلفا گرافیک

وب سایت آلفا گرافیک یک مجموعه پویا و پیوسته در حال توسعه است که خدمات آن شامل خدمات حوزه چاپ، حوزه تبلیغات است. محصولات و خدمات ما برای ارائه بالاترین کیفیت و پائین ترین قیمت و هزینه تمام شده طراحی شده اند. ما در تبلیغات فانوس تمام امکانات و ابزارهای ممکن را به خدمت گرفته ایم تا بتوانیم هرچه بیشتر موجبات رضایت مشتریان را فراهم کنیم.

مدیریت سایت آلفا گرافیک : علی موفقی منصور کندی

شماره تماس مستقیم مدیریت:09357765305

ارتباط مستقیم با مدیریت:branprint1@gmail.com

اهداف سایت آلفا گرافیک

ما در آلفا گرافیک اهداف بزرگی را دنبال می کنیم. ایجاد راه حل های جامع در حوزه چاپ، تبلیغات و بازاریابی که به صورت یکپارچه بتواند خدمات با کمترین هزینه و بالاترین بازده و کیفیت را به مشتریان ارائه کند از جمله اهداف ما است.

دیدگاه ما در مورد مشتریانمان چیست؟
دیدگاه ما در تبلیغات آلفا گرافیک این است که باید به مشتری احترام گذاشت زیرا بزرگترین سرمایه هر کسب و کاری مشتریان آن هستند. ما اعتقاد داریم شرکت ها دو دسته هستند. دسته اول آنهایی که سخت کار میکنند تا از مشتری پول بیشتری دریافت کنند و دسته دوم آنهایی که سخت کار می کنند تا مشتری پول کمتری بپردازد. ما از دسته دوم هستیم. در این راستا از تمامی ابزارها و امکانات ممکن را بخدمت گرفتهایم و از هرگونه انتقاد، نظر و پیشنهادی که ما در رسیدن به اهداف و دیدگاهمان یاری کند صمیمانه استقبال می کنیم.

ارزشهای ما کدامند؟

احترام به خواسته مشتری
یکپارچه گی خدمات
پایبندی به اصول و روشها
همکاری صمیمانه
شفافیت و در دسترس بودن امور

خدمات وبسایت آلفا گرافیک

خدمات ما درحوزه چاپ ما شامل:
طراحی گرافیک، مشاوره چاپ، چاپ انواع کارت ویزیت، چاپ انواع تراکت تحریر و گلاسه، چاپ فرم های عمومی و اختصاصی، طراحی و چاپ انواع کاتالوگ و بروشور، طراحی و چاپ انواع تقویم های رومیزی و دیواری، چاپ انواع هولوگرام و لیبل، طراحی و تولید انواع پاکت CD، طراحی و چاپ انواع پاکت نامه و اوراق اداری، طراحی و تولید انواع ساک دستی کاغذی است.

خدمات ما در حوزه هدایای تبلیغاتی:

طراحی و تولید انواع هدایای تبلیغاتی مانند لیوانهای تبلیغاتی ،هدایای تبلیغاتی دیجیتال مانند فلش مموری های تبلیغاتی عمومی و اختصاصی, انواع پاوربانک های تبلیغاتی، هدایای چرم تبلیغاتی مانند کیف چرم تبلیغاتی در انواع دستی ، جیبی و پالتویی,انواع لوازم تزئینی تبلیغاتی مانند خوشبو کننده هوا,بادکنک های تبلیغاتی , انواع لباس کار تبلیغاتی مانند انواع روپوش تبلیغاتی ، کاپشن تبلیغاتی ، کلاه تبلیغاتی انواع خودکار های تبلیغاتی فلزی ، خودکارهای تبلیغاتی فانتزی ، خودکار های تبلیغاتی پلاستیکی و پایه دار,ست خودکار تبلیغاتی و روانویس , انواع ساعت های تبلیغاتی دیواری و رومیزی در مدلهای مختلف گرد و مسطتیل در متریال های مختلف چوبی ، پلاستیک و فلزی , انواع جاکلیدی تبلیغاتی فلزی,جاکلیدی و جاسوئچی تبلیغاتی فانتزی ، چوبی و پلاستیکی انواع ساک های تبلیغاتی پارچه ای ، ساک تبلیغاتی پلاستیکی,ساک تبلیغاتی نانو در مدلهای دور دوخت، ضد آب و پرسی در قیمتهای مختلف و متنوعو انواع سر رسید ، سالنامه و روز شما

محدوه جغرافیایی فعالیت ما کجاست؟
ما در تبلیغات هیچ گونه محدودیت جغرافیایی برای فعالیت های خود قائل نیستیم. ما اعتقاد داریم تمامی افراد در هر شرایط زمانی و مکانی می توانند بهترین خدمات را دریافت کنند چون شایسته آن هستند. بنابر این شما می توانید در کجای ایران که هستید به انبوه مشتریان تبلیغات آلفا گرافیک بپیوندید و از خدمات ما استفاده کنید. درحال حاضر مشتریان ما در تمامی استانهای کشور حضور دارند و ما افتخار خدمت رسانی به آنها را داریم.

مشتریان ما کیستند؟
تمامی افراد و موسسات فعال در صنعت چاپ و تبلیغات، کانون های تبلیغاتی، شرکت های تبلیغاتی، دفاتر خدمات فنی و کامپیوتری، گرافیستها و مدیران تبلیغاتی، همچنین تمامی شرکتها، کارگاه ها، کارخانجات، ارگانها، کسبه، تجار و صاحبان انواع کسب و کارهای کوچک و بزرگ می توانند از خدمات تبلیغات فانوس استفاده کنند.